Міністерство oсвіти і науки, молоді та спорту України

Національна дитяча гаряча лінія

Проект «Екосистема розвитку дитини»

Nov 17, 2021
Громадська організація «Батьківська рада НВО 136» у партнерстві з ГО «Нове бачення» та за підтримки Дніпровської міської ради у серпні-жовтні 2021 р. реалізували проект «Екосистема розвитку дитини»

Громадська організація «Батьківська рада НВО 136» у партнерстві з ГО «Нове бачення» та за підтримки Дніпровської міської ради у серпні-жовтні 2021 р. реалізували проект «Екосистема розвитку дитини»

 

       КЗО «НВО №136» ДМР – це навчальний заклад нового типу у м. Дніпрі, головною метою якого є задовольнити запити суспільства шляхом  навчання і виховання, розвитку в учнів компетенцій, необхідних для життя у XXI ст., вміння комплексного вирішення проблем, критичного мислення, креативності, прийняття рішень та співпраці з людьми.

       Основна мета проекту – залучити молодь та освітню громадськість НВО №136 до ефективної комунікації для обміну досвідом, знаннями та кращими практиками, формувати у молоді громадянські та життєві компетентності засобами дебатної освіти.

         Цільовою аудиторією цього проекту є учні (понад 1100 осіб), педагогічний та батьківський колективи Комунального закладу освіти «Навчально-виховне об’єднання № 136 «класична гімназія імені Кирила-Мефодія – початкова школа – дошкільний навчальний заклад – валеологічний центр» Дніпровської міської ради.

        Проект «Екосистема розвитку дитини» сприяв розвитку життєвих компетентності молоді та формує громадянськість. В рамках проєкту відбулися такі заходи:

  • два тренінги-практикуми для вчителів з особливостей віртуального навчання та з використання дебатних технологій і технологій критичного мислення на уроках різних предметів;
  • Дебатна школа для учнів старших класів;
  • два дебатних турніри;
  • один методологічний семінар-практикум;
  • один психолого-педагогічний консиліум для вчителів.

       В результаті заходів для вчителів, освітяни опанували сучасні методи навчання у контексті розвитку дебатної освіти та запропонували нові форми та методи використання їх на уроках з різних предметів та в позакласній діяльності.