Графік навчального процесу

Структура 2018-2019 навчального року:

 

І семестр - 01.09 - 27.12. 2015 р.

ІІ семестр - 13.01 - 30.05. 2016 р.

 

К а н і к у л и :

Осінні    29.10 - 04.11

Зимові    24.12 - 08.01

Весняні    25.03 - 31.03

 

 

 

   Міністерство освіти і науки України визначило структуру 2013/2014 навчального року та надало  рекомендації щодо розроблення школами робочих навчальних планів.

Відповідно до статті 16 Закону України «Про загальну середню освіту» 2013/2014 навчальний рік розпочнеться 1 вересня святом День знань і закінчиться не пізніше 1 липня.

    Навчальні заняття організовуються за семестровою системою: І семестр – з 3 вересня по 24 (28 для шкіл, які працюють за шестиденним робочим тижнем) грудня, ІІ семестр – з 08 січня по 30 (31) травня.

Закінчується навчальний рік проведенням навчальних екскурсій у 1-4 класах (2-5 червня), навчальних екскурсій та практики у 5-8 і 10 класах (2-13 червня) і державної підсумкової атестації випускників початкової (дати уточнюються), основної (2-16 червня) і старшої (дати уточнюються) школи.

    Вручення документів про освіту рекомендовано провести для випускників 9-х класів – 18-19 червня, 11-х класів – З1 травня-1 червня.

    Впродовж навчального року для учнів проводяться канікули: орієнтовно, осінні з 29 жовтня по 4 листопада, зимові з 25 грудня по 8 січня, весняні з 25 по 31 березня.

З урахуванням місцевих особливостей та кліматичних умов за погодженням з відповідними місцевими органами управління освітою можуть змінюватись структура навчального року та графік учнівських канікул; навчальну практику та навчальні екскурсії за рішенням закладу можна провести в інші терміни, або впродовж навчального року.

 

 

ГРАФІК

проведення шкільного туру предметних олімпіад

 

Дата проведення

Час

проведення

                         Навчальні предмети

 

 

 

25.10.

четвер

08.30 – 10.00

Українська мова та література

№№206 (2-3класи), 205(6-7класи), 201 (4-5 класи)

Математика

№№301 (4-5 класи), 303 (6-7класи), 305 (2-3класи)

10.30 – 12.00

                      Світова література та російська мова

                    №№203 (3-5класи), 204 (6-7 класи)

                                         Фізика (№319)

12.30 – 14.00

                                  Іноземні мови:

№№315, 306 – англійська мова; №№101,111 – німецька мова,

                  №225 – (французька мова)

                                 Креслення №122

31.10.

середа

08.30 – 10.00

                                 Правознавство №204

                           Інформатика №№320,304

10.30 – 12.00

Історія №№101 (2-3 класи), 102 (4-5класи), 103 (6-7 класи)

                                 Хімія №228

12.30 – 14.00

                             Географія №302

                             Біологія №227

 

Предметні олімпіади з образотворчого мистецтва, музичної культури та трудового навчання будуть відбуватись за окремим графіком