Позакласні заняття на осінніх канікулах

 

ПЛАН

роботи навчально-виховного об’єднання№136

на осінніх канікулах  з  29.10.2018 р. по 02.11.2018 р.

2018-2019 н.р.

1-4 класи п/в, 1-7 класи імназії

 

Дата

Клас

Заходи

Час

Місце

проведення

Відповідальні

Примітки

ПОНЕДІЛОК

 

29.10

3-г

Брейн-ринг «Що я знаю?»

10.00-

11.00

Каб.310

Дуда В.М.

 

4-б

 «Юні ерудити»

 

09.00 – 10.00

Каб.311

Недобой С.І.

 

1-Б

Екскурсія до аерокосмічного музею

10.00-

12.00

Аерокосмічний музей

Панова Ю.В.

 

5-Б

Інтелектуальна гра «Подорож Європою»

11.00-

13.00

Каб.314

Мединський О.Г.

 

6-А

Поїздка до кінотеатру

«Даффі»

13.00

Кіноцентр «Даффі»

Бондар О.М.

 

1-В

Інтелектуальна гра « Найрозумніший».

11.00-

12.30

Каб. 304

Федько Я.Ю.

 

7-А

Математична сторінка

09.00-11-00

Каб. 301

Гнатюк Н.В.

 

7-Б

Літературна вітальня

«Війни кривавий слід»

11.00-

13.00

Каб.201

Базавляк О.В.

 

гуртки

«Сокіл –Джура»

18.00-

20.00

Мала зала №223

Ратов В.В.

 

Клуб спортивного бального танцю «Платінум»

 

16.00-20.00

Актова зала

Бондар Є.О.

 

Футбол

 

18.30-20.00

Футбольне поле

Сонін Є.Ю.

 

 

Художня гімнастика

 

15.30-18.30

Спортивна зала № 220

Васильєва І.А.

 

Рукопашний бій

 

18.30-20.30

Спортивна зала

№215

Манжула С.В.

 

Клуб черлідінгу «Торнадо»

 

16.00-21.00

Танцювальна зала № 312

Кайстра М.О.

 

Акробатика

16.00-20.00

Спортивна зала

№215

Шибаєв В.П.

 

ВІВТОРОК

 

30.10

3-а

Інтелектуальна гра «Осіннє поле чудес»

10.00-11.00

Каб. 210

Коновалова Н.В.

 

2-б

Творча майстерня «Як тварини готуються до зими»

10.00-

11.00

Каб. 217

Шаповал Д.А.

 

2-В

Змагання з настільних ігор

10.00-12.00

Каб. 306

Трембач Л.В.

 

 

4-в

Майстер-клас з робототехніки

 

10.00-12.00

Каб. 309

Харченко Н.М.

 

1-А

Акція «Чиста оселя».

Зустріч в колі друзів.

10.00-

11.00

Каб. 111

Мединська Т.О.

 

2-Б

Тренінгове заняття «Секркти дружби».

10.00-

12.00

Каб. 227

Башмакова Т.В.

 

3-В

Гра-конкурс «Хто зверху».

12.00-

14.00

Каб. 205

Виноградча Н.Ф.

 

5-В

Екскурсія до історичного музею

10.00

 М.Дніпро

Щурова Є.Є.

 

7-А

Математична сторінка

09.00-

11.00

Каб.301

Гнатюк Н.В.

 

6-Б

Засідання театральної студії.

10.00-

12.00

Каб. 101

Чохелі І.А.

 

гуртки

Військово-патріотичний

 

15.00-18.00

Тир КЗО Центру допризовної

підготовки ДМР

Левченко О.М.

 

Футбол

 

16.30-21.00

Футбольне поле

Сонін Є.Ю.

 

Рукопашний бій

 

15.30-20.30

Спортивна зала

№215

 

 

Манжула С.В.

 

СЕРЕДА

 

31.10

1-б

День іменинника

10.00- 11.00

Каб. 206

Тарлопова О.Є.

 

1-г

Екскурсія до р.Дніпро. Ознайомлення з навколишнім середовищем.

10.00-

12.00

Придніпровський парк

Магаляс А.В.

 

1-д

Дитяча біблітека

10.00-

11.00

Каб. 208

Шестакова В.П.

 

 2-в

«Творча майстерня»

10.00-11.00

Каб. №216

Токар Я.П.

 

 4-Б

Хеллоуін

15.30-19.00

Малий зал

Захаричева І.О.

 

гуртки

Військово-патріотичний

15.00-18.00

Тир КЗО Центру допризовної

підготовки ДМР

Левченко О.М.

 

Футбол

 

18.30-20.00

Футбольне поле

Сонін Є.Ю.

 

Рукопашний бій

 

19.00-20.30

Спортивна зала

№215

Манжула С.В.

 

Клуб черлідінгу «Торнадо»

 

16.00-21.00

Танцювальна зала №312

Кайстра М.О.

 

«Сакура»

14.30-19.00

Спортивна зала

№215

Небагатова Ю.В.

 

Художня гімнастика

15.30-18.30

Спортивна зала

№123

Васильєва І.А.

 

Клуб спортивного бального танцю «Платінум»

 

16.00-20.00

Актова зала

Бондар Є.О.

 

ЧЕТВЕР

 

01.11

3-в

Екологічна акція «Захистимо природу!»

10.00- 11.00

Каб. 211

Пімахіна Н.І.

 

2-г

День іменинника

09.00- 11.00

Каб. 207

Паніна С.В.

 

 

Засідання творчої групи спілки «Багряні вітрила». Проект « Школа моєї мрії»

11.00-13.00

Каб.226

Гілл Р.О.

 

гуртки

Вокальна студія «Водограй»

11.00-

14.00

Каб.109

Захаричева І.О.

 

Футбол

 

15.30-19.00

Футбольне поле

Сонін Є.Ю.

 

Рукопашний бій

18.30-20.30

 

15.30-18.30

Спортивна зала №215

 

Танцювальна зала №312

Манжула С.В.

 

Акробатика

16.00-20.00

Спортивна зала №215

 

Шибаєв В.П.

 

П’ЯТНИЦЯ

 

02.11

1-Г

Цікава математика

10.00-11.00

Каб. 2303

 

 

4-г

Похід  до лісу

12.30

Самарський ліс

Чубченко Е.В.

 

2-А

Екскурсія до KFC (відкритої кухні)

09.00

 

Гілл Р.О.

 

5-А

Психологічний практикум «Єдність поколінь X, Y, Z – шлях до  порозуміння та взаємодії»

18.00

Каб.103

Гоор В.І.

 

гуртки

«Сокіл-Джура»

 

18.00-20.00

Каб.№223

Ратов В.В.

 

Клуб спортивного бального танцю «Платінум»

 

16.00-20.00

Актова зала

Бондар Є.О.

 

Футбол

 

18.30-20.00

Спортивна зала

№220

Сонін Є.Ю.

 

Художня гімнастика

15.30-18.30

Спортивна зала

№220

Васільєва І.А.

 

Рукопашний бій

 

19.00-20.30

Спортивна зала

№215

 

Манжула С.В.

 

«Сакура»

14.30-19.00

Спортивна зала

№215

 

Небогатова Ю.В.

 

 

               

 

Заступник  директора з ВР                                          Ю.Д.Бурлакова

 

ПЛАН

роботи  шкільної  бібліотеки навчально-виховного об’єднання №136

на  осінніх канікулах  з  29.10.2018 р.  по  04.11.2018 р.

2018-2019н.р.

 

Дата

Назва заходу

Час проведення

Відповідальна особа

29.10

Виставка літератури  національно-патріотичного виховання

9.00-12.00

Пошелюзна М.М.

30.10

Літературна Україна. 

9.00-12.00

Пошелюзна М.М.

31.10

Акція « Охайна книжка».

 

9.00-12.00

Пошелюзна М.М.

01.11

Сучасна література. Виставка книжок.

11.00-13.00

Пошелюзна М.М.

02.11

Вікторина « У світі казок»

10.00-14.00

Пошелюзна М.М.

 

Заступник  директора з ВР                                   Ю.Д.Бурлакова  

 

ПЛАН

роботи  спортивного залу №220 НВО №136

на  осінніх канікулах  з  29.10.2018 р.  по  04.11.2018 р.

2018-2019 н.р.

 

Дата

з/п

Назва заходу

Клас

Час проведення

Відповідальна особа

29.10

1

 Індивідуальна робота з учнями

 

9.00-11.00

Сонін Є.Ю.

2

Тренування з футболу

 

18.30-20.00

Сонін Є.Ю.

3

Художня гімнастика

 

15.30-18.30

Васильєва І.А.

30.10

1

Індивідуальна робота з учнями

 

9.00-11.00

Сонін Є.Є.

2

Тренування з футболу

 

16.30-18.00

Сонін Є.Є.

31.10

1

Художня гімнастика

 

15.30-18.30

Васильєва І.А.

 

2

Тренування з футболу

 

18.30-20.00

Сонін Є.Є.

01.11

1

Тренування з футболу

 

16.30-18.00

Сонін Є.Є.

02.11

1

Індивідуальна робота з учнями

 

9.00-12.00

Дмитрієва І.В.

2

Художня гімнастика

 

15.30-18.30

Васильєва І.А.

3

Тренування з футболу

 

18.30-20.00

Сонін Є.Є.

 

    

ПЛАН

роботи  комп’ютерного класу  № 320 КЗО «НВО №136» ДМР

на  осінніх канікулах  з  29.10.2018 р.  по  02.11.2018 р.

2018-2019 н.р.

 

Дата

Назва заходу

Клас

Час проведення

Відповідальна особа

29.10

Робота з основними програмами

8-11

8.00-13.00

Зінцов О.Є.

30.10

Робота з відеопрезентаціями. 

5-11

8.00-14.00

Зінцов О.Є.

31.10

Робота з основними програмами.

5-11

10.00-10.45

Зінцов О.Є.

01.11

Робота з відеопрезентаціями.

10-11

10.00-10.45

Зінцов О.Є.

 

 

 

Заступник  директора з ВР                                           Ю.Д. Бурлакова

 

ПЛАН

роботи  спортивного залу №123 НВО №136

на  осінніх канікулах  з  29.10.2018 р.  по  02.11.2018 р.

2018-2019 н.р.

 

Дата

з/п

Назва заходу

Клас

Час проведення

Відповідальна особа

29.10

1

Баскетбол

6-8 кл.

10.00 -12.00

Корота В.М.

31.10

1

Баскетбол.

6-8 кл.

10.00 -12.00

Корота В.М.

01.11

1

Баскетбол.

6-8 кл.

10.00-12.00

Корота В.М.

 

Заступник  директора з ВР                                                    Ю. Д. Бурлакова

 

ПЛАН

роботи  танцювальної  зали №312 НВО №136

на  осінніх канікулах  з  29.10.2018 р.  по  04.11.2018 р.

2018-2019 н.р.

 

Дата

з/п

Назва заходу

Час проведення

Відповідальна особа

29.10

1

Клуб черлідінгу «Торнадо»

16.00-21.00

Кайстра М.О.

31.10

1

Клуб черлідінгу «Торнадо»

16.00-21.00

Кайстра М.О.

01.11

1

Рукопашний бій

15.30-18.30

Манжула С.В.

 

 

ПЛАН

роботи  актової  зали №222 НВО №136

на  осінніх канікулах  з  29.10.2018 р.  по  04.11.2018 р.

2018-2019 н.р.

 

Дата

з/п

Назва заходу

Час проведення

Відповідальна особа

29.10

1

Клуб спортивного бального танцю

16.00-20.00

Бондар Є.О.

2

Засідання спілки «Багряні вітрила»

10.00-12.00

Бурлакова Ю.Д.

31.10

1

Клуб спортивного бального танцю

16.00-20.00

Бондар Є.О.

02.11

1

Клуб спортивного бального танцю

16.00-20.00

Бондар Є.О.

 

 

Заступник  директора з ВР                                                    Ю. Д. Бурлакова

                                                                                                                                                                «Затверджую» 

                                                                                                                                                          Директор НВО №136

                                                                                                                                                _____________Н.В.Євсевська

 

ПЛАН

роботи  кабінету інформатики №304 НВО №136

на  осінніх канікулах  з  29.10.2018 р.  по  04.11.2018 р.

2018-2019 н.р.

 

Дата

з/п

Назва заходу

Час проведення

Відповідальна особа

29.10

1

Цікава інформатика

10.00-12.00

Федько Я.Ю.

30.10

1

Робота з ІКТ

10.00-12.00

Федько Я.Ю.

31.10

1

Цікава інформатика

10.00-12.00

Федько Я.Ю.

02.11

1

Робота з ІКТ

10.00-12.00

Федько Я.Ю.

 

 

Заступник  директора з ВР                                                    Ю. Д. Бурлакова